Компанія CASETEX – учасник виставки «Inprodmash & Upakovka 2018»

Компанія CASETEX брала участь в Міжнародній виставці обладнання та технологій для харчової промисловості «Inprodmash & Upakovka 2018», яка пройшла в Києві 11-13 вересня 2018 року.

Кейстекс підготував стенд «Краса форм і досконалість функцій» з фотографіями вареної, шинкової, варено-копченої, сирокопченої, сиров’яленої ковбаси. Усі зразки виготовлені в штучній оболонці, зробленої CASETEX.

Компанія CASETEX на виставці Inprodmash Upakovka 2018

Ми продемонстрували свою високоякісну продукцію: текстильні та фіброузні ковбасні оболонки. Показали готові ковбасні вироби в упаковці власного виробництва. Ковбаса успішно пройшла дегустацію, була дана позитивна оцінка зовнішньому і внутрішньому вигляду. Інноваційна технологія виготовлення оболонок в Кейстекс дозволяє отримати продукт високої якості, екологічно чистий і безпечний для здоров’я людини.

Фіброузні та текстильні оболонки для ковбасних виробів

Участь у виставці виявилась плідною. Представлений широкий асортимент наших виробів зацікавив багатьох учасників. Це дозволило відкрити нові ділові співробітницькі взаємовідносини з фахівцями м’ясної промисловості, розширити ринок збуту.

Взаємовигідна ділова співпраця з Кейстекс

Виставка стала для компанії CASETEX ефективною платформою для взаємовигідної співпраці з вітчизняними виробниками ковбаси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *